9FK TEMPO Partizánske820616:5564-30
10Spartak Myjava711522:3843-80
11MFC SPARTAK Bánovce nad Bebravou911727:7642-110
12FC Slovan Hlohovec60065:6801-90

Zostava 9. kola: Summer, Doktor,Berlanský, Komár, Uhrík, Beseda, Mikuš, Borovský, Schulte, Honza, Studený, Krištof, Vranka, Kysela,Ertl.

Adam Doktor, tréner U9: V sobotnom zápase sme si zmerali sily s druhým mužstvom tabuľky. Opäť ako aj minulý týždeň náš začiatok zápasu nebol dobrý z našej strany, čo vyústilo až do inkasovaného gólu. Po góle sa chalani nakopli a otočili priebeh zápasu na 4:1. Cez polčas sme chalanov nabádali k väčšiemu pohybu a komunikácii na ihrisku. Druhý polčas bol tiež ako aj prvý rozpačitý, ale zvládli sme tento náročný zápas a dotiahli sme ho do víťazného konca. Neviem si však vysvetliť výkony niektorých hráčov, keď počas celého týždňa na tréningu makajú, neboja sa idú do súbojov a v zápase pôsobia bojazlivo, i tak chlapcom ďakujem za predvedenú hru, výkon a chcel by som pochváliť Tobiho Borovského, ktorý výborne držal celú našu obranu.

1. kolo

Piešťany - Zvončín 6:4 (5:2)

Góly: 6., 27. Michal Komár, 12., 20. Dominik Doktor, 21.,25. Patrik Mikuš

2. kolo

Bánovce nad Bebravou - Piešťany 0:16 (0:7)

Góly: 3., 18., 36. Zlatko Šálek, 6., 15., 40. Patrik Mikuš, 9., 12., 27., 30., 33. Dominik Doktor, 24., 39., 43., 46. Dávid Krištof, 48. Oliver Mlynár

3. kolo

Piešťany - Kľúčové 11:0 (7:0)

Góly: 2., 12., 47. Dominik Doktor, 9., 40. Zlatko Šálek, 10. Michal Komár, 18., 43. Jakub Ertl, 21., 30. Patrik Mikuš, 23. Oliver Mlynár

PRE VIDEO KLIKNITE SEM

4. kolo

Piešťany - Častkovce 5:0 (2:0)

Góly: 12., 15., 49. Samuel Berlanský, 28. Patrik Mikuš, 41. Michal Komár

5. kolo

Myjava - Piešťany 0:15 (0:7)

Góly: 9., 11., 31., Dominik Doktor, 15. Oliver Mlynár, 16., 17., 19. Dávid Krištof, 24., 26., 32., 48., 49. Michal Komár, 28., 33. Patrik Mikuš, 34. Samuel Berlanský

6. kolo

Piešťany - Nové Mesto nad Váhom 2:2 (2:2)

Góly: 7. Dominik Doktor, 10. Michal Komár - 2., 9. Marek Krajčí

7. kolo

Hlohovec - Piešťany

8. kolo

Piešťany - Považská Bystrica 7:1 (4:0)

Góly: 2., 22. Samuel Berlanský, 11. Dominik Doktor, 14., 30. Patrik Mikuš, 44. Timotej Vranka, 50. Tadeáš Studený - 45. Mako Jurdík

9. kolo

Borovce - Piešťany 3:5 (1:3)

Góly: 3., 40., 45. Oliver Brezina - 10. 16. Tadeáš Studený, 18. Samuel Berlanský, 33. Patrik Mikuš, 41. Dominik Doktor