Kategória U10

Súpisku na aktuálnu sezónu nájdete TU

Prípravka - U10 - ZsFZ

Zostava 7. kola:  Adamovič, Tabaček , Mináriková, Tos, Michálek, Valovič D., Valovič M., Najman, Mikuš, Mitošinka, Bulko, Rašlová, Lacko, Bukový, Siget, Virág, Urban

Patrik Szabo, tréner U10: Od začiatku zápasu sme s ťažkým súperom hrali dobre, hráči boli ochotní behať, dostupovať, vedeli o sebe na ihrisku, verili si v súbojoch 1 na 1. Odmenou nám bolo polčasové víťazstvo 2:0. Počas prestávky som hráčom povedal, že súper bude chcieť obrátiť zápas vo svoj prospech. V druhom polčase súper nasadil vyššie tempo, čo pre neho znamenalo odmenu v podobe gólu zo štandardnej situácie. Ku koncu zápasu na nás súper zatlačil, ale moji hráči výsledok udržali a nakoniec sme zaslúžene zvíťazili.

Výsledky zápasov 2019/2020

1. kolo

Myjava - Piešťany 0:8 (0:4)

Góly: Bukový 4, Lacko 2, Halaška, Adamovič

3. kolo

Hlohovec - Piešťany 0:11 (0:6)

Góly: 5., 28. Michal Halaška, 10., 12., 15., 20. Jakub Bukový, 23. Oliver Mikuš, 32., 35., 40. Leonard Lacko, 50. Michal Valovič

4. kolo

Nové Mesto nad Váhom - Piešťany 3:8 (0:3)

Góly: 40., 50. Miro Balažovič, 47. Nikolas Pham - 9. Viktória Mináriková, 19. Oliver Mikuš, 21. Leonard Lacko, 27., 31., 45. Jakub Bukový, 28. Michal Halaška, 49. Michal Valovič

5. kolo

Piešťany - Partizánske 0:3  (0:3)

Góly: 5. Tobiáš Žubor, 15. Alex Bazala, 21. Matúš Kováčik

6. kolo

Považská Bystrica - Piešťany 2:7 (1:3)

Góly: 13. Jakub Mračník, 42. Samuel Hudec - 6., 39., 47. Jakub Bukový, 17. Leonard Lacko, 23., 32., 49. Michal Halaška