Športový ples 2018

Organizátor: PFK Piešťany za spolupráci športových klubov v Piešťanoch

Dátum a čas: 9.2.2018 o 19:00 (poprosíme Vás o príchod medzi 18:30 - 18:45, chalani z Hands Up Crew aj kvôli vyťaženosti a ďalšiemu vystúpeniu musia začať s programom pred 20. hodinou)

Ceny lístkov: 35 eur na osobu

Lístok zahŕňa: 

  • večeru (predjedlo a hlavné jedlo) s prípitkom
  • bufetové stoly
  • fľašu vína / pár
  • nealko nápoje
  • sladké i slané koláče

V programe vystúpi freestylová skupina známa pod menom Hands Up Crew. O zábavu sa postará DJ HSNC a živá hudba Veselá Muzika z Nových Zámkov.

Výťažok z bohatej tomboly bude venovaný dvojročnej Piešťanke Dominike s genetickým syndrómom Cornelia de Lange - peniaze budú použité na rehabilitačné cvičenia. Tešiť sa môžete na veľa zaujímavých i športových cien, vrátane daru od piešťanského tenistu Lukáša Lacka, niekoľko násobného majstra sveta Joža Metelku či päťnásobnej majsterky sveta vo wakeboarde Zuzany Vráblovej i mnoho cien od miestnych či svetových firiem a organizácií. Víťaz prvej ceny pocestuje do Berlína na medzinárodný futbalový zápas Nemecko-Brazília a so sebou si bude môcť zobrať za zvýhodnenú cenu toľko kamošov, koľko len bude chcieť.

Stiahnite si plagát tu:

Plagát Športového plesu 2018

Online registrácia na ples (9.2.2018)

k dispozícii je posledných 10 lístkov... (aktualizované 6.1.2018 o 13:00)


*

*

*

*

*

*


Ceny do tomboly darovali:

https://www.futbaltour.sk/http://www.champ-bowl.com/index/http://www.wilson.com/en-ushttp://www.olympic-casino.sk/http://spv.sk/https://www.magna-energia.sk/https://www.domoss.sk/http://cns-net.sk/https://www.respect-slovakia.sk/https://www.sportika.sk/http://ramar.sk/

http://durann.sk/http://www.pic-piestany.sk/sluzby/firmy-a-institucie/detaily/?tx_kioscosmotron_pi1%5Bdetail%5D=0103200http://www.activepro.sk/http://www.onsemi.com/https://www.facebook.com/pg/libor.clinil
a iní...

0
PFK Piešťany © 2018- všetky práva vyhradené

 .