Pre vyhľadanie zápasov konkrétneho tímu vložte jeho názov (Muži, U19, 17, U15, U15B, U13, U13B, U11, U10, U9, U8, U7, U6)

Jar 2019 Muži, dorast, žiaci Prípravka
dátum deň Muži U19 U17 U15 U13 U15B U13 B U12 C U11 U10 U9 U8 U7 U6
3.8. so       V - Pov. Bystrica V - Pov. Bystrica V - Hlohovec V - Hlohovec              
4.8. ne V - Špačince                          
10.8. so       D - Komárno D - Komárno                  
11.8. ne D - Holíč         D - Kúty D - Kúty              
17.8. so   D - Komárno D - Komárno V - Galanta V - Galanta                  
18.8. ne V - Mor. sv. Ján         V - Častkovce V - Častkovce              
24.8. so   V - Púchov V - Púchov D - Štúrovo D - Štúrovo                  
25.8. ne D - Radimov         D - Gbely D - Gbely D - Moravany            
28.8. str   D - Domino BA D - Domino BA                      
31.8. so   V - Lok. TT V - Lok. TT V - Myjava V - Myjava V - Nováky V - Nováky V - Lopašov V -Myjava V -Myjava V -Myjava      
1.9. ne V - Horná Krupá                          
7.9. so   D - Partizánske D - Partizánske     V - Kanianka V - Kanianka   D - Borovce   D - Borovce      
8.9. ne D - Zvončín     D - Sereď D - Sereď     D - Vrbové            
14.9. so V - H. Orešany V - Petržalka V - Petržalka         V - Dvorníky V - Hlohovec V - Hlohovec V - Hlohovec      
15.9. ne       V - Bánovce V - Bánovce D - Led. Rovne D - Led. Rovne              
21.9. so   D - Dubnica D - Dubnica           V - Nové Mesto V - Nové Mesto V - Nové Mesto      
22.9. ne D - Brodské     D - Partizánske D - Partizánske V - Malženice V - Malženice D - Chtelnica            
28.9. so               V - Kostoľany            
29.9. ne V - Voderady V - Myjava V - Myjava V - Lok. TT V - Lok. TT D - Melčice D - Melčice   D - Partizánske D - Partizánske D - Partizánske      
5.10. so           D - Hlohovec D - Hlohovec              
6.10. ne   D - Skalica D - Skalica V - N. Mesto V - N. Mesto     D - Borovce V - P.Bystrica V - P.Bystrica V - P.Bystrica      
12.10. so V - Mokrý Háj V - Inter BA V - Inter BA D - ČFK Nitra D - ČFK Nitra V - Kúty V - Kúty V - Drahovce D - Topoľčany D - Topoľčany D - Topoľčany      
13.10. ne                            
19.10. so   D - Senec D - Senec V - Topoľčany V - Topoľčany       V - Bánovce V - Bánovce V - Bánovce      
20.10. ne D - Špačince         D - Častkovce D - Častkovce D - Dubovany            
26.10. so   D - Vion ZM D - Vion ZM D - H. Saliby D - H. Saliby       D - Častkovce   D - Častkovce      
27.10. ne V - Holíč         V - Gbely V - Gbely              
30.10. str   V - Gabčíkovo V - Gabčíkovo                      
2.11. so       V - Trebatice V - Trebatice     V - Madunice            
3.11. ne D - Mor. sv. Ján                          
9.11. so       D - N. Zámky D - N. Zámky                  
10.11. ne   D - Šamorín D - Šamorín                      
16.11. so                            
17.11. ne   V - Karlovka V - Karlovka                      
23.11. so   V - Komárno V - Komárno                      
24.11. ne                            
0
PFK Piešťany © 2019 - všetky práva vyhradené

 .